Zwyzkakrakow.pl

Prace na wysokościach

Warehouse workers on the height using lift work platform to check inventory

Prace na wysokościach - oferta

Interesuje Cię nie tylko wynajem zwyżki, ale również usługa operatora i pracowników zajmujących się pracami na wysokości? Wyspecjalizowana kadra służy pomocą w szczególności indywidualnym klientom bez uprawnień na obsługę tego rodzaju maszyn.

Usługę prac na wysokościach kierujemy do m.in.:

Zwyzkakrakow.pl

Prace wysokościowe - co nas wyróżnia?

Wynajem podnośników to nie jedyny obszar działań, w którym się specjalizujemy. Możesz liczyć nie tylko na nasze zaawansowane technologicznie podnośniki, ale również usługi specjalistów w pracach na wysokości.  Nasi pracownicy posiadają aktualne orzeczenia lekarskie, doskonale znają instruktaż obejmowanego stanowiska, a także odbyli szkolenia z zakresu BHP.

Dbamy również o ich pełne wyposażenie w środki ochrony indywidualnej, które zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywanych na wysokości prac. Operatorzy podnośników koszowych odbyli kursy szkoleniowe na podesty ruchome IP, zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego.

Sięgaj wyżej z doświadczonymi pracownikami!

Powyższe wymagania dotyczą każdego pracownika zajmującego się robotami na wysokości. Co w takim razie sprawia, że warto postawić na zwyżki Kraków, które oferuje nasza firma oraz naszych specjalistów? Nasza kadra pracowników składa się z nieprzypadkowych osób. Wieloletnia współpraca z nimi pozwoliła obdarzyć ich pełnym zaufaniem, które przekazujemy dalej – naszym klientom. Możesz być więc spokojny o jakość usług oferowanych przez naszych pracowników. Zawsze są na najwyższym poziomie, bez względu na to, czy świadczą usługi dużym firmom, czy osobom prywatnym.